Informace

 
 ZÁKLADNÍ INFORMACE K POLARIZAČNÍM PŘEDVĚSŮM A SLUNEČNÍM BRÝLÍM:
Polarizační předvěsy a sluneční brýle vyhovují evropské normě 89/686EWG v souladu s EN1836:1997. Jsou produktem kvality optické třídy 1 a harmonizují se zákonem č.22/1997Sb. a nařízením vlády ČR č.172/1997Sb. Svými vlastnostmi odpovídají standardním požadavkům a jsou vhodné k ochraně zraku před oslněním denním světlem včetně řízení motorových vozidel ve dne. Chrání zrak před škodlivými UVA a UVB paprsky, které jsou 100% absorbovány plastovými polarizačními fóliemi a které absorbují až 99% odraženého jasu v periferii vidění, aniž by byly sníženy vlastnosti k rozeznání světel dopravních semaforů.
Pozor! Předvěsy ani sluneční brýle nejsou vhodné pro přímé pozorování slunce, ani pro řízení motorových vozidel v noci!
 
DOPORUČENÍ:
Polarizační předvěsy nebo sluneční brýle nikdy nenechávejte volně ležet na sedačce nebo palubní desce automobilu a vždy po použití je odkládejte do pevného obalu, který je součástí předvěsů. K čištění používejte jen neutrální čistící prostředky a k sušení jemnou tkaninu.
 
ZÁKLADNÍ INFORMACE K BRÝLOVÝM OBRUBÁM:
Brýle vždy nasazujte i sundávejte oběma rukama! Vyhnete se tak přetěžování horních oblouků očnic a stranic, a tím i případnému poškození jmenovaných částí. Vždy po použití brýle odkládejte do pevného pouzdra. Dávejte pozor, aby se obroučky nedostaly do kontaktu s agresivními čistícími a dezinfekčními prostředky. Zvláště se vyvarujte kontaktu s acetonem, nitroředidly, terpentýny, technickým benzínem, octovými esencemi, salmiaky a čistícími prostředky s obsahem chlóru. Tyto látky mohou ohrozit barevný vzhled brýlí, biologické vlastnosti plastových obrouček a případně protialergický povlak kovových obrub.